Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach12/10/2019 @ 10:10
7 grudnia przenieśliśmy dzieci z Pszczółek i okolic do Krainy Lodu ❄️❄️❄️ Mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami przygotowały Anna i Elsa , do kompletu zabrakło tylko Olafa :O Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku oraz każde dziecko na zakończenie otrzymało upominek – świątecznego krasnala 🎅 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 📸
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach12/10/2019 @ 9:36
5 grudnia gościliśmy w bibliotece wyjątkowych mieszkańców naszej gminy – Kornelię Stubba, która powróciła z dwumiesięcznej misji w Afryce oraz małżeństwo zajmujące się rzeźbą w kamieniu – Zbigniewa Boduch oraz Ewę Majewską – Boduch. Goście dzielili się swoimi doświadczeniami z dużą grupą młodzieży z naszej szkoły podstawowej – klasami szóstymi. Na sam koniec spotkania młodzież czekała mała rozrywka : turniej gry w chińczyka, turniej bingo oraz quiz z wiedzy z nagrodami. Podczas spotkania trwał również charytatywny kiermasz książek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach12/06/2019 @ 15:15
Przypominamy o jutrzejszej Imprezie Mikołajkowej ! 🙂
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach12/03/2019 @ 14:43
W ubiegłą sobotę w naszej bibliotece odbyła się Impreza Andrzejkowa, podczas której wyjątkową atrakcją było ognisko. Mnóstwo konkursów i zabaw i wróżb, a także poczęstunek z gorących ziemniaków wyciągniętych z ogniska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach
Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach11/29/2019 @ 12:34
Serdecznie zapraszamy !!!